Festmények és grafikák

Tételek száma: 324

Boldizsár István (1897-1984): Meleg nyár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×31 cm
10024.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Boldizsár István (1897-1984): Ház a vízparton, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10×22,5 cm
10025.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
D. Borbély Gizella (1920-1994): Kerekeskút kakassal, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm
10026.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
10027.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bortnyik jelzéssel: Modern épület. Tus, papír, 11×22 cm
10028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bólyai Krisztina (?-): Vázlatfüzet ( 6db). Főleg pasztell, papír, 7×13-35×25 cm
10030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bólyai Krisztina (?-): Piros kosztüm. Pasztell, papír, 35×25 cm
10031.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Buzás András (1943-):Házak. Olaj, papír, 19×28 cm
10032.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Buzás András (1943-): Erdős táj. Olaj, papír, 19×28 cm
10033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Chistjakov (Tschistjakow) jelzéssel: Katonaportré 1917, olaj, vászon, 41,5×32,5 cm
10034.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Conrad Gyula (1877-1959): Téli csend, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×23 cm
10035.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft