Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1855833
10151
332
MCP jelzéssel: Modern házak. Akvarell, papír, foltos, 28×42 1839466
10152
332
Mednyánszky jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm 1855995
10153
332
22000
Mednyánszky jelzéssel: Patak part. Olaj, falemez, foltos, keretben, 50×78 cm 1813796
10154
332
Mermeze Nóra (1938-): Két alak. Pasztellkréta,
papír, jelzett, paszpartuban, 45x55 cm. 1840457
10155
332
Ludwig Michalek (1859-1942): Asszony bottal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 19×13 cm 1855696
10156
332
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Révész. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1855693
10157
332
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Nádas. Akril, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1857206
10158
332
22000
Mikola jelzéssel: Nyári fények. Olaj, vászon, 75×99 cm 1852086
10159
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Sielő. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852085
10160
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Szerelem. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852090
10161
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Motorral a kanyarban. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1852089
10162
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Pincér. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft