Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1852088
10163
332
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny. Kis szériás ofszet, 28,5×17,5 cm 1827093
10164
332
4600
Molnár Gabriella (1940- ): Rondella, rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100), 20,5×29,5 cm 1853775
10165
332
Molnár Iscsu István (1947- ) A szép muzeológus emlékei. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm. 1851948
10166
332
Monostori jelzéssel: Tó parti kastély. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm 1607288
10167
332
Myrbach jelzéssel: Ájulás az oroszán ketrec előtt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1827086
10169
332
Nagy jelzéssel: Filodendron pillangóval, rézkarc, papír, paszpartuban, 20×11 cm 1839946
10170
332
Nagy jelzéssel: Vázlat rajz. Tus-ceruza, 27×40 cm 1834535
10171
332
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12 cm 1853841
10172
332
4800
Nagy Zoltán (1916-1987): Szárnyashajó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1855892
10174
332
Neogrády jelzéssel: Téli erdőrészlet patakkal. Olaj, farost, 27×36 cm 1751849
10175
332
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm 1859088
10176
332
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Cím nélkül, pasztell, vászon, jelzett, 41×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft