Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1856764
10249
332
40000
Tábori József (1928-2001): Őszi délután. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×90 cm 1839940
10250
332
Telepy jelzéssel: Siklós. Akvarell, papír, 24×32 cm 1812158
10251
332
Tenkács Tibor (1913-1998): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 30×46 cm 1814823
10252
332
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm 1795575
10253
332
3200
Tordai Schilling Oszkár (1880- ): Maszkabál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×16 cm 1851616
10254
332
22000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Park részlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1857528
10255
332
Tódor jelzéssel: Egy libaszárny története. Karikatúra, tus,akvarell, 45×30 cm 1607219
10256
332
15000
Tölgyessy Artúr (1853-1920): Portré "Csaba 1877". Ceruza, papír, jelzett, 22×16 cm 1831022
10257
332
Tuka László (1924-2007): Távoli csúcsok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×27 cm 1752219
10258
332
30000
Uher Arisztid (?-?): Olvasó akt háttal. Olaj, falemez, festék hibákkal, jelzett, 99×75 cm 1779388
10259
332
28000
Ujváry Ignác (1860-1927): Női alak tájban. Olaj, karton, jelzett, keretben, 34×49 cm 1752229
10260
332
24000
Újhelyi Jenő (1927-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft