Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói félbőr kötésben, sérült borítóval, gerinccel, amatőr módon javított gerinccel, sérült, kijáró lapokkal, illusztrációkkal, rossz, sérült állapotban.
Legjobb könyvek 8 kötete (4,5,9-10,27-30. számok) Bp., Érdekes Újság. Kiadói illusztrált papírkötés, változó, többnyire szakadozott állapotban.+Ráskai Ferenc: A budai ház. Bp.,é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált papírkötés, könyvtest elvált a borítótól, a fűzése kissé sérült. A borítók egy részét Végh Gusztáv illusztrálta.
Vegyes könyv tétel: Czeslaw Milosz: Az Issa völgye. Bp., 1994, Magvető. Kiadói paprkötésben. Colleen McCullough: Róma első embere I-II. kötet. Bp., 1992, Árkádia. Kiadói papírkötésben.
Derék férfiak. Életrajzi elbeszélések serdültebb ifjúság és a nép számára. Szerk.: Mayer Miksa. Bp., é. n., Lampel R. Kopottas, díszes félvászon kötésben.