A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
Hazafias könyvtár 3 kötete (I.,II.,X.):
Gaál Mózes: Vitézség és haza. Történetek a régi időkből. Illusztrálta: Garay Ákos. Második kiadás.
Tábori Róbert-Szalay Sándor et al.: Becsület és hűség. Történeti elbeszélések a régi időkből.
Gaal Mózes: Ezeréves múltunkból. Történetek, jellemképek és rajzok.
Bp.-Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé sérült gerincekkel.