Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1806477
10232
329
Simonyi Cecília (?- ): A Banshee / Todmorden, 2 db grafika, rézkarc ill. aquatinta, papír, jelzettek, paszpartuban, 20,5×14,5 ill. 13×15,5 cm 1775789
10233
329
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa, színes linó, papír, jelzett, számozott (85/100), 39×30 cm 1783573
10234
329
Somlai Vilma (1938-2007): Fasor viharban, akvarell, papír, hátulján jelzett, 37×51 cm 1837489
10235
329
Somlai Vilma (1938-2007): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 43×61 cm 1837511
10236
329
Somlai Vilma (1938-2007): Alföldi táj, akvarell, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, 16×26 cm 1837032
10237
329
cca 1920 Schönfeld Vilmosné festősablon készítő 11 db festő sablon minta. Akvarell.Jelzettek cca 22x22 cm 1833641
10238
329
Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm 1833646
10239
329
Stotz Mihály (?-?): Arc. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 29×19 cm 1785556
10240
329
Stolz Tamás (?-): Bakony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm 1785522
10241
329
Stolz Tamás (?-): Ősz a Marosnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm 1834864
10242
329
Stolz Tamás (?-): Ibolyák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×38 cm 1811950
10243
329
Sümegi jelzéssel: Lány portréja, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft