1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Simonyi Cecília (?- ): A Banshee / Todmorden, 2 db grafika, rézkarc ill. aquatinta, papír, jelzettek, paszpartuban, 20,5×14,5 ill. 13×15,5 cm