Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1812093
10207
329
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1812081
10208
329
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, karton, 38×49 cm 1834495
10209
329
Raffael jelzéssel: Idézés. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm 1834027
10210
329
Ramsai Rainer Márton (?-?) Pécsi Székesegyház. Színes rézkarc, papír, jelzett, a papír széle kissé foltos, gyűrött, 30x20 cm. 1834991
10211
329
11000
Reich Károly (1922-1988): Akt lóval. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×29 cm 1806813
10212
329
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29,5 cm 1810623
10213
329
Remsey Jenő (1885-1970): Hátsó udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×29,5 cm Foltos 1838779
10214
329
Réth jelzéssel: Felolvasás, pasztell, papír, 43,5×30 cm 1839007
10215
329
Réth jelzéssel: Absztrakt formák, vegyes technika, papír, 35,5×45,5 cm 1819518
10216
329
Réti jelzéssel: Kíváncsi cicák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1792081
10217
329
Regdon Irén (1945- ): Csendélet, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 39×29 cm 1834409
10218
329
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft