Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1834233
10086
329
Gácsi Mihály (1926-1987): Tabán. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×34 cm 1833634
10087
329
Gebhardt Lajosné (1866-?): Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 14×19 cm 1835003
10088
329
30000
Gera Éva (1923-1996): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 58×70 cm 1837216
10089
329
Glatz Oszkár (1862-1958) - Halvax Gyula (1906-1984): Lányok báránnyal, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×37,5 cm 1248423
10090
329
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1453840
10091
329
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1747789
10092
329
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm 1833687
10093
329
Gulyás László (1960-): Dudás. Rézkarc (19/30), papír, üvegezett keretben, jelzett, 12×8,5 cm 1833692
10094
329
Gulyás László (1960-): Matyi. Rézkarc (4/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 9×7,5 cm 1833699
10095
329
Gulyás László (1960-): Turbános férfi. Rézkarc (14/25), papír, üvegezett keretben, jelzett, 14×13 cm 1833694
10096
329
Gulyás László (1960-): Balettpróba. Rézkarc (4/50), papír, üvegezett keretben, jelzett, 14×10 cm 1833686
10097
329
Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (24/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 8×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft