Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1780429
10074
329
Élesdy István (1912-1987): Badacsonyi táj, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 30,5×44,5 cm 1835796
10075
329
Élesdy István (1912-1987): Budai utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 35×29,5 cm 1838968
10076
329
Farkas jelzéssel: Lány, akvarell, papír, 41,5×30,5 cm 1835008
10077
329
30000
Fejes István (1940-1982): Kalapos nő. Olaj, vászon, fa keretben, 68×88 cm 1835000
10078
329
Fejér István (?-?): Halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1772750
10079
329
Feszt László (1930-): Tanulmány Kramszkoj után. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 23×15 cm 1834500
10080
329
Frank jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×49 cm 1801343
10081
329
15000
Frank Frigyes (1890-1976): Mátraháza. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×30 cm 1833621
10082
329
Füle Mihály (1914-2005): Budapest, Hősök tere. Rézkarc, papír, jelzett, 6×13 cm 1793749
10083
329
28000
Fürst Zsigmond (1870-?): Pécsi háztetők. Olaj, vászon (sérült), jelzett, keretben, 43×61 cm 1815692
10084
329
Gaálné jelzéssel: Pécs, Széchényi tér a Zsolnay kúttal, papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 18x27 cm. 1832824
10085
329
Gacs Gábor (1930-): Fej. Linó, papír, jelzett, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft