Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1806948
10354
329
Jelzés nélkül: Szocialista brigád, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 19,5×30 cm 1806943
10355
329
Jelzés nélkül: A parasztseregek harca a nemesi bandériumokkal, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×30 cm 1764558
10356
329
Jelzés nélkül: Patakpart. Akvarell, papír, 21×32 cm 1749351
10357
329
Jelzés nélkül: Vízpart hegyekkel. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1776715
10358
329
Jelzés nélkül: Kupola. Színezett rézkarc, papír, foltos, 29×23 cm 1811994
10359
329
Jelzés nélkül: Kínai illusztrációk, 3 db, vegyes technika, rizspapír, 26×37 cm 1824908
10360
329
Jelzés nélkül: Óbuda. Rézkarc, papír, 9×14 cm 1799611
10361
329
Jelzés nélkül: Puttók és bárányok. Tus, papír, üvegezett keretben, 22×39 cm 1765049
10362
329
24000
Jelzés nélkül: Lakodalom, tempera, papír, üvegezett fa keretben, 48×142 cm 1783550
10363
329
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, papír, 34×26,5 cm 1775703
10364
329
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép, festéklepattanásokkal, sérült fa keretben, 35x25 cm 1775714
10365
329
Jelzés nélkül: Távolkeleti táj, plasztikus olajkép,fa keretben, apró sérüléssel, 35x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft