https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.
16139.

Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet.  Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.
16140.

Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
12
Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.
16141.

Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az Államrendőrség 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16142.

A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Verne Gyula: A Chancellor. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes, átkötött vászonkötésben, jó állapotban.
16143.

Verne Gyula: A Chancellor. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes, átkötött vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.
16144.

Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Böhm Károly élete és munkássága. Szerk.: Kajlós Imre. 1-3. köt. Besztercebánya, 1913, Madách Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16145.

Böhm Károly élete és munkássága. Szerk.: Kajlós Imre. 1-3. köt. Besztercebánya, 1913, Madách Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
16146.

Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
16147.

Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa.+Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. (Egybekötve.) Bp., 1908, Nap Újságvállalat. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, 144 p.+16 t.+2+116 p.
16148.

Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa.+Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. (Egybekötve.) Bp., 1908, Nap Újságvállalat. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, 144 p.+16 t.+2+116 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Giacomo Casanova emlékiratai. Francia eredetiből fordította Takács Mária. Bp., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16149.

Giacomo Casanova emlékiratai. Francia eredetiből fordította Takács Mária. Bp., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.
16150.

William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz