Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

18518.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
18519.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Verne Gyula: A névtelen család. I-II. kötet. (Egy kötetben. Fordította Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
18520.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
18521.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
18522.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tersánszky Józsi Jenő: Kísérletek, ifjúság. Novellák. Bp.,1918, Nyugat,(Pallas-ny.),158+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
18523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tersánszky J. Jenő: A kék gondviselés, amelyről csak egy bizonyos. Bp.,1918, Táltos. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón szakadással.
18524.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Regény. Bp.,1924, Pallas, 71 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18525.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a borító és a gerinc kopott, foltos.
18526.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18527.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dóczi Lajos munkái VIII-IX. kötet: Schiller: Wallenstein. II. kötet. Drámai költemény három részben. Fordította: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban.
18528.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I-II. kötet. Bp., é.n., Méhner Vilmos, 1 t.+CXXVII+244+398 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel. kis kopásnyomokkal,
18529.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft