Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

18542.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tolsztoj: Karenina Anna I-II. kötet. Fordította: Ambrozovics Dezső. Klasszikus Regénytár. Bp.,1905, Révai. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, az I. kötetben kijáró lapokkal, egy javított lappal.
18543.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németh László: Alsóvárosi búcsú I-II. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés.
18544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Várnai Zseni: Ég és föld között. Bp., 1941, Szerzői. Sérült papírkötésben. A szerző dedikációjával.
18545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18546.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18548.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
18549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18550.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
18551.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Thaly Lóránt Eolhárfa - Ravasz László előszavával Kiadja a VITA Könyvkiadóvállalat papír, 196p.
18552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18553.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft