Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 492

Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
16333.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ady Endre: Az Illés szekerén. Bp.,1911, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
16334.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16335.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
16337.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel. Első kiadás.
16338.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16339.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16340.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16341.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
16342.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Tapasztalatok  Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
16343.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.  A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított.  Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.  Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.  Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
16344.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft