Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 492

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban.
16345.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, Hátsó borító erősen foltos.
16346.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16347.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
16348.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16349.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16350.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtététel, 22 db, közte:   Erdő Péter-Gábor Bertalan-Szalay László: Latin-magyar-szlovák egyházjogi kisszótár. Studia Theologica Budapestinensia. 16. Bp.,1997, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés.  .  Nagy Ferenc-Kováts Gyula-Péter Gyula: Latin nyelvtan. Szerk.: Németh János. Bp.,é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   Kaiko Takesi: Ószakai éjszakák. Fordította: Kalmár Éva. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Kádár Gyula: Ludovikától Sopronkőhidáig. Bp.,1978, Magvető. Kiadói papírkötés.   Lengyel Dénes: Régi magyar mondák. Bp.,1978,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Fordította: Bozai Ágota és Sóvágó Katalin. Bp.,2004, HL Studió. Kiadói papírkötés.   Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Siegfried Oertwig: Elsüllyedt városok. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Bp.,2001, Hatágú Síp. Kiadói papírkötés. Reprint.  Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.   Herodoti Historiarum Libri IX. Lipsiae, 1879, B. G. Teubneri. Korabeli kopottas félvászon-kötés, latin nyelven.   Q. Horati Flacci Carmina. Lipsiae, 1931, B. G: Teubneri. Kiadói kopottas félvászon-kötés.   Valamint más érdekes könyvek, változó állapotban.
16351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16353.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16354.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jean Marcenac: Un combat pour la vérité. Paris,1949, La Bibliothéque Francaise, 326 p. Kiadói papírkötés. Francia nyelven. A szerző dedikációjával. A borítója némileg sérült. / Paperbinding, in french language. With a dedication of the author. The cover is little bit damaged.
16356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft