Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 492

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kopottas, foltos borítóval, egészoldalas illusztrációkkal.
16731.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16735.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
16736.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
16737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16739.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16740.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16741.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16742.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft