Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1819056
16405
327
Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. kötet. Remekírók Képes Könyvtára 3-4. kötet. Bp.,1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban. 1822081
16406
327
Balaskó Jenő: Mosolyrapszódia. Közéleti írások 1990-1994. Bp., 1994, Kráter. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban. 1822084
16407
327
Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás. 1822140
16408
327
Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1821976
16409
327
Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1822093
16410
327
Arion 16. Kassák 1887-1967. Nemzetközi Költői Almanach. Szerk.: Somlyó György. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, több nyelven. 1822090
16411
327
Domokos Péter: A kisebb uráli népek irodalmának kialakulása. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 1819818
16412
327
900
Dr.Bruce Fogle: Az uszkár - Família kutyakönyvek
Park Kiadó, 1998 1819610
16413
327
Kenczler Mihály: Képszerkesztés haladóknak. Bp.,2004, CHIP: Kiadói kartonált papírkötés. 1820422
16414
327
Petőfi Sándor költeményei. Életrajzzal ellátta: Görög Ferenc .Cluj, é.n. Minerva. Kopott aranyozású egészvászon kötésben. 1820375
16415
327
Nagy doboznyi vegyes könyv tétel sokféle témával, jó állapotban 1820376
16416
327
Nagy banánosládányi vegyes könyv tétel sokféle témával, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft