Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1470935
16381
327
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés 1229919
16382
327
Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval. 1229902
16383
327
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár. 1638023
16384
327
Lakner Artút: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1988, Magánkiadás,(Kner Nyomda, Békéscsaba). Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos elülső borítóval. 1229907
16385
327
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik. 1719534
16386
327
Nyomdász évkönyv 1916. + Magyar könyvtár: gr. Széchenyi István: Hitel. 1719536
16387
327
Szitnyai Elek: Lélektan és neveléstan. Bp., 1903. Franklin. Egyedi egészvászon kötésben. 1758164
16388
327
4400
Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1758133
16389
327
Sőtér István 2 db könyve: Gyűrűk, Werthertől Szilvesztergi. Bp., 1976-1980, Szépirodalmi. + a Tanú folyóirat 2. száma 1800564
16390
327
Nagy Endre: A mágocsi csirkék. Bp., Lampel. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban + Bálint György: Az idő rabságában. Bp., Viktória. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban. + Vidor Marcel: Fizimiska. Bp., 1942. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban. 1800709
16391
327
Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 1800392
16392
327
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft