Rákosi Viktor: A párisi gyujtogatók. (A kommün története.) Bp.,é.n.,Franklin. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris Dr. Baróth Marcel, jelzés nélküli litografált szecessziós ex libris, 13x8 cm.
Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. Wien, é.n., Hellas, VI+2+78+1 p.+ 7 t. (Fritz Löw színes litográfiái.) Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a gerince sérült, hiányos, egy illusztráció hiányzik. Számozott (1000/287.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került, bibliofil példány.
1896 7 db Oktatással foglalkozó tanulmány, egybekötve:
Péterfy Sándor: A magyar elemi népoktatás I-II. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
Szuppán Vilmos: A magyar felsőbb leányiskolák multja és jelene. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
Dr. Kovács János: A felső nép- és iskolai oktatás. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
Dr. Kiss Áron, Sebestyénné Stetina Ilona: A polgári iskolai tanító- és tanítónőképzés. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
Sebestyén Gyula: Elemi isk. tanító-, és tanítónőképzésünk fejlődése. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
György Aladár: Emberbaráti tan- és nevelőintézeteink. Bp., 1896, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).
A vallás- és közoktatásügyi m. kir. miniszter megbízásából az ezredévi ünnepély alkalmára. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel.