Br. Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a címlapon, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp.,1942, Athenaeum, 138 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Jávor Pállal, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Milliók könyve 178. szám: H. Courths-Mahler: Az ő védence. Bp.,1929, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.