Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 492

16297.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Buzády Tibor: Magyar kutyafajták. München, 1975, Vagyunk Kiadó. Fekete-fehér képanyagggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón folttal.
16298.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp.,(1897), Singer és Wolfner,(Márkus Samu-ny.), 154+6 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.
16299.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16301.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1934-2013 Kós Károly 4 db műve:   Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.   Kőből, fából, házat...igékből várat. (In memoriam Kós Károly 1883-1983.) Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.   Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói fűzött illusztrált papírborítékban. Készült Kós Károly kilencvenedik születésnapjára.  Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben.
16302.

1934-2013 Kós Károly 4 db műve: Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. "Kőből, fából, házat...igékből várat." (In memoriam Kós Károly 1883-1983.) Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói fűzött illusztrált papírborítékban. Készült Kós Károly kilencvenedik születésnapjára. Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 279 p. Számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borítón hosszanti töréssel.
16303.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: A francia zászló. Fordította: Gaal Mózes. Bp.,1898, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
16304.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p. Aranyozott festett, kiadói egészvászon kötésben.
16305.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16306.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tersánszky J(ózsi) Jenő: Kakuk Marci Regény 1 - 2 kötet Bp. 1942. Magyar Élet. Első teljes kiadás! Kiadói kartonálásban, illusztrált borítékban
16307.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft