Porcelán Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1810678
11214
325
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x7 cm. 1810680
11215
325
Hollóházi porcelán gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm. 1806339
11216
325
Hüttl Tivadar "New York Kávéház" porcelán csésze, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm, d: 6,5 cm 1808164
11217
325
Csehszlovák porcelán tál Hüttl Tivadar Műfestészetének pecsétjével, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23,5 cm 1807640
11218
325
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1806347
11219
325
Kalocsai bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában, 12,5×10,5×5 cm 1806739
11220
325
Kispesti porcelán csigán lovagoló kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1810304
11221
325
Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos tányér, 5 db, kopott aranyozással, d: 24,5 cm 1810244
11222
325
Bodrogkeresztúri kislány tyúkkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5×16,5 cm 1810691
11223
325
Bodrogkeresztúri porcelán bagoly tálkával, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm. 1810664
11224
325
Aquincumi porcelán őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1810665
11225
325
Drasche porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft