Porcelán Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1791036
11238
325
Bavaria virágmintás porcelán 2 db teás csésze + 2 db csészealj, jelzett, matricás, lepattanásokkal, összesen: 4 db 1085920
11239
325
Kahla "Eisenach-Wartburg" tál, matricás, jelzett, hibátlan, 23×12 cm 1809315
11240
325
Thomas német porcelán váza, matricás, jelzett, kopott aranyozással, m: 10 cm 1775841
11241
325
Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 15,5 cm 1806336
11242
325
"Az Est" csehszlovák porcelán teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5 cm, d: 8 cm 1806333
11243
325
"Az Est" porcelán fogpiszkálótartó, kopásnyomokkal, apró repedéssel, 9,5×4×3,5 cm 1808318
11244
325
Forli kétszintes porcelán kínáló, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm 1810499
11245
325
Szecessziós porcelán pecsenyés tál. Kézzel festett, hibátlan. 50x33 cm 1210990
11246
325
"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm 997414
11247
325
2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm 1646922
11248
325
Dekoratív fehér színű üvegváza, formába öntött, m: 15 cm 1786908
11249
325
Jelzett kézzel festett csésze és alj, kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft