Porcelán Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1806373
11190
325
Hollóházi riolit nagyméretű kaspó, kézzel festett, jelzett kopásokkal, d: 39 cm m: 32 cm 1795166
11191
325
Holloházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 1795295
11192
325
Hollóházi huszár, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm 1795190
11193
325
Holloházi virág mintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 1795481
11194
325
Hollóházi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm 1795441
11195
325
Hollóházi tojás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, h:12 cm, m:6,5 cm 1807118
11196
325
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 1807228
11197
325
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, 9x7,5x4 cm 1811943
11198
325
Hollóházi tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19 cm 1750375
11199
325
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm 1742966
11200
325
Hollóházi Tata emlék sörös korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1775881
11201
325
Retró Hollóházi váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft