Porcelán Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1811649
11226
325
August Nowotny Altrohlau vadászjelentes porcelán fali dísztál, levonóképes, jelzett, hajszálvékony repedéssel, d: 22,5 cm. 1811283
11227
325
August Nowotny Altrohlau Karlsbad porcelán fali dísztányér, levonóképes, jelzett, kopott, lepattanással, d: 24 cm 1805988
11228
325
Rosenthal virágmintás süteményes tányér, 5 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 1805657
11229
325
Unterweissbach porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 9 cm 1806272
11230
325
MTP (modern) fajansz kagylós tálka fém angyalkás rátéttel, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 1806278
11231
325
MTP (modern) fajansz díszes váza, fém szerelékkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 25,5 cm 1806260
11232
325
Metzler & Ortloff porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 8 cm 1646681
11233
325
Villeryo&Boch UNICEF "A világ gyermekei" dísztányér, matricás, jelzett, apró hibákkal, d: 20 cm 1646908
11234
325
Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm 1807212
11235
325
Viktória csehszlovák váza antik jelenettel, párban, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 1766649
11236
325
6500
Victoria porcelán fali tányér matricás mintával, jelzett. Fém akasztó kerettel. Hibátlan. 25 cm 1790995
11237
325
Cauldon England porcelán tálka, levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft