Festmények és grafikák

Tételek száma: 334

Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén,papír, felcsavarva, 62×42 cm
10012.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Barkó Gyula (1918-1982): Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, 70×50 cm
10013.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Batthyány jelzéssel: Fekvő női akt háttal. Olaj, vászon, festék hiánnyal, 55×65 cm
10014.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
25
Bene jelzéssel: Dombok. Tempera, papír, üvegezett keretben, 14×22 cm
10015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benedek jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
10016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benedek György (1934- ): Tájép, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48×68 cm
10017.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10018.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Berda Ernő (1914-1961): Nyomor, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm
10019.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berda Ernő (1914-1961): Meztelenség, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm
10020.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berény jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 37×51 cm
10021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bernáth jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, 70×50 cm
10022.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bernáth jelzéssel: Vízparti fák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×21 cm
10023.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft