Batthyány jelzéssel: Fekvő női akt háttal. Olaj, vászon, festék hiánn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/321/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Batthyany-jelzessel-Fekvo-noi-akt-hattal-Olaj-vaszon-festek-hiannyal-55C39765-cm~II1775196
1775196
10014
321
Leírás: Batthyány jelzéssel: Fekvő női akt háttal. Olaj, vászon, festék hiánnyal, 55×65 cm
: vörös_iván