Festmények és grafikák

Tételek száma: 334

Beron Katalin (?- ): Önarckép 2005, lágyalap, papír, jelzett, számozott (1/5), 21×14 cm
10024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 11x15 cm
10025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, 24/100 rézkarc, papír, jelzett, 27×34 cm
10026.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Blahos Rudolf (1917-1986): Alkonyodik, rézkarc, papír, jelzett, 28×35 cm
10027.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Adriano Boccaletti (1937-2002): Pillangó. Tűzzománc, rézlap, jelzett, keretben, 19×19 cm
10028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Boldizsár István (1897-1984): Patak part híddal. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10029.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bor jelzéssel: Palackok. Olaj, vászon, 50×36 cm
10030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm
10031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990): Női akt háttal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x15 cm
10032.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
18
10033.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10034.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft