Festmények és grafikák

Tételek száma: 334

Erdélyi jelzéssel: Esztergomi homlokzat, rézkarc, papír, 15,5×20,5 cm
10050.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Erdélyi jelzéssel: Gép 2. Litográfia, papír, 20×28 cm
10051.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Erdélyi jelzéssel: Gép 3 (Leica). Litográfia, papír, 20×28 cm
10052.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10053.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
10054.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10055.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Élesdy István (1912-1987): Vajda-Hunyad vára, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 47×32,5 cm
10056.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Élesdy István (1912-1987): Badacsonyi táj, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 30,5×44,5 cm
10057.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Faragó jelzéssel: Kislány és virág. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
10058.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Faragó jelzéssel: Kisfiú és rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
10059.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10060.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Fehér jelzéssel: Idős férfi a palack mellett. Tempera, papír, 49×58 cm
10061.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft