Festmények és grafikák Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1759834
10062
321
Fekete Andor (?-): Vázlatrajzok, papír, jelzett összesen: 7 db 1780456
10063
321
Gara Arnold (1882-1929): Fáraó, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 16,5×14 cm 1780470
10064
321
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány, fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra ragasztva, 20×14 cm 1764524
10065
321
2200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Vasút, fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra ragasztva, 14×11 cm 1764523
10066
321
2200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Hegycsúcsok, fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra ragasztva, 14×11 cm 1742237
10067
321
Gácsi jelzéssel:Kürtöt fújó lovas. Filc, pauszpapír, 25×25 cm 1742295
10068
321
Gácsi jelzéssel: Lovasok. Filc, pauszpapír, 21×20 cm 1753781
10069
321
24000
Gera Éva (1923-1996): Üvegcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 58×33 cm 1775803
10070
321
Glatz Oszkár (1862-1958): Lányok báránnyal, színes rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×37,5 cm 1248423
10071
321
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1577082
10072
321
36000
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1775910
10073
321
Gulyás Géza (1959- ): The Lion Sleeps Tonight I., vegyes technika, vászon, hátulján jelzett, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft