Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 3. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kis hiánnyal a hátsó borító egyik sarkánál, a hátsó borító belsején ceruzás jegyzettel, két kihajtható térképpel.
Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp.,2004, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Heß, Heinrich - Pichl, Eduard: Führer durch das Gesäuse und durch die Ennstaler Gebirge zwischen Admont und Eisenerz. Wien, 1922, Artaria. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.