Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 228

Lelkes György (szerk.): Magyar Helységnév-Azonosító Szótár. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15085.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 3. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kis hiánnyal a hátsó borító egyik sarkánál, a hátsó borító belsején ceruzás jegyzettel, két kihajtható térképpel.
15086.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
15087.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
15088.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp.,2004, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
15089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15090.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Korabeli félvászon-kötésben, rossz, hiányos állapotban.
15091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László Pozsony és Sziklay Ferenc: Kassa c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15092.

Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
15093.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15094.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
15095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Heß, Heinrich - Pichl, Eduard: Führer durch das Gesäuse und durch die Ennstaler Gebirge zwischen Admont und Eisenerz. Wien, 1922, Artaria. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15096.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft