Almásy László: Az ismeretlen Szahara. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Fournier Ágoston: Napoleon életrajza I-III. kötet. Fordította Spuka Géza. Bp., 1916. Magyar Tudományos Akadémia. Harmadik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
Kikli Tivadar: Magvetés. Az Egri Érseki Fiú Felsőkereskedelmi, kereskedelmi középiskola története 1921-1948. Eger, 1991, A Felsőkereskedelmi és Közgazdasági Iskola Baráti Köre. Papírkötésben, jó állapotban.
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.