Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Dr. Winkler Gábor: Győr 1939-1999. Győr,1999, Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, magyar, angol és német nyelven.
Séták a 6-is villamos vonalán. Along the Great Boulvard. Fényképezte: Kapolka Gábor. Írta és szerkesztette: Csordás Lajos. Angol fordítás: Rácz Katalin. Bächer Iván előszavával. Bp., 2008, Vince. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven./Paperbinding, in English and Hungarian language.
Lugosi Lugo László: A vár - Castle District - Budapest. Esterházy Péter előszavával. Szerk.: Csáki Judit. Fordította: Rácz Katalin. Bp., 2004, Vince. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Gazdag képanyaggal illusztrálva./ Paperbinding, in paper cover, in Hungarian and language.
Török András: Budapest könyv. Avagy Simplicissimus szerint a világ.Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp.,2013, Park. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos.
Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.