Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 228

Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db:   Pándy Tamás: Falu a városban. Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  Benne a Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság köszönő iratával, Pándy Tamás író, elnök aláírásával, fejléces papíron.  Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne 3 képeslap reprintjével Soroksárpéteriről, Pestszentimréről.
15147.

Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db: Pándy Tamás: "Falu a városban." Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne a Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság köszönő iratával, Pándy Tamás író, elnök aláírásával, fejléces papíron. Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne 3 képeslap reprintjével Soroksárpéteriről, Pestszentimréről.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15148.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15149.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartlebens Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartlebens, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijáró lapokkal, német nyelven./Paperbinding, with damaged spine, worn cover, some pages are coming out, with raunchy map, in German language.
15150.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, a borító kopott, foltos, az I. kötet gerince sérült, a V. kötet gerince kissé sérült, a IV. kötet elülső szennylapja részben hiányos, néhol kissé foltos lapokkal, hat térkép-melléklettel.
15151.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A budapesti Margitsziget középkori Domonkos apácakolostor együttesének és környezetének építészeti kialakítására kiírt tervpályázat pályaművei 1994. Bp., 1995,Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, rengeteg illusztrációval.
15152.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vaska Miklós: Nova története. Nova, 1997. 442p. Kiadói kartonálásban. Hátsó borítón hajtásnyom
15153.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15154.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15155.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15156.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15157.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15158.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft