Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 228

15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15001.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15002.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Budapest Bilderbuch. Mit 199 Abbildungen und einem Anhang. Geleiwort von Vilmos Kovácsházy. Zusammengestellt durch Dr. István Genthon und Jenő Nyilas-Kolb. Ungarische Städte Ungarische Landschaften. II. Band. Herausgegeben von Jenő Nyilas-Kolb. Bp.,[1933], Béla Somló Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven, a képeknél magyar, német, angol, francia és olasz nyelvű feliratokkal.
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kiss Pál: Marosvásárhely története. Marosvásárhely,1942, Petri Károly, (Bp. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 203 p.+LIX t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Magyar Szent Korona Országainak gyógyfürdői és gyógyforrásai. Prospektus gyűjtemény. Bp.,1911, Országos Balneológiai Egyesület,(Pátria-ny.), 2+292+12 p. Kiadói haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, javított borítóval, a címlapja hiányzik, 87-88. és 89-90. lapok kijárnak, az egyik szakadt, 291-292. oldal és az utána következő két lap szakadozott.
15006.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Evers György: Képek a régi és új Romából. Séták és kirándulások az örök városban és annak környékén. Fordították: Makra Imre és Waldmann György. Ó-Becse, 1900, Löwy Lajos-ny., X+2+498+2 p. Átkötött félvászon.kötésben, jó állapotban.
15007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, az elülső szennylap hiányzik. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.
15009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. Lélek és természettudomány XXIII. sz. Bp., 1939, Hornyánszky Vikor. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Völgyesi Ferenc (1895-1960) és neje dedikációval Wolf Emil (1886-1947) vegyészmérnök, vezérigazgató részére szóló dedikációval.
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mezei Ernő: Bolyongások olasz ég alatt. Bp., 1877. Kunossy Vilmos. Egészvászon kötésben. Ritka! 171p.
15011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft