Nyomtatványok

Tételek száma: 273

1905-1906 Magyar Iparművészet 8 száma; 1905 VIII. évf. 1-2.,3.(széteső állapotban), 4.,5., 1906 IX. évf. 1.,2.(széteső állapotban), 3. (a borító szakadt, sérült elvált a gerinctől, az első két lap szakadt), 4-5. (széteső állapotban) sz.
13548.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, javított gerinccel, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival
13549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1907-1912 Magyar Iparművészet 12 száma; 1907. július X. évf. 4. sz. (szakadozott, széteső állapotban), 1908. december XI. évf. 9. sz., 1909. január XII. évf. 1. sz, 1910. XIII. évf. 2-3.,4.,9. sz., 1911 XIV. évf. 9.,10. (szakadozott, széteső állapotban) sz.,1912 XV. évf. 2.,6.,8. (szakadozott, széteső állapotban), 9-10. (sérült, szakadozott, az elülső borító lejár) sz.
13551.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1907 A Vasárnapi Újság fél évfolyama bekötve, kissé megviselt, festett egészvászon kötésben gerinc nélkül, belül jó állapotban
13552.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1909 Magyar Statisztikai Évkönyv. 1907. XV. évf. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
13553.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1910-1920 Garage S. Marta Roma, automobil kirándulásokat szervező olasz cég prospektusa, Roma, Pistolesi-ny., olasz, francia, német és angol nyelveken, jó állapotban./ cca 1910-1920 Brochure of Garage S. Marta Rome, automobiles excursions, Rome, Pistolesi, in Italian, French, German and English languages, in good condition.
13554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Der Rhein Leporelló a Rajna folyásáról / Leporello with the river Rhein 20x200 cm
13555.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13556.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1911 Gyermek-naptár az 1911. évre. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 62 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos.
13557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13558.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13559.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft