Nyomtatványok

Tételek száma: 273

13536.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1899 Borsszem Jankó három száma, 1899. Január 1.,8.,15., XXXII. évf. 1621. (1.) szám, 1622. (2.) szám, 1623. (3.) szám, egybekötve.
13537.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1910 Grande Caffé Faraglia Roma illusztrált szecessziós menűkártyája, Duilio Cambellotti (1876-1960) olasz művész illusztrációjával, litográfia, Roma, Novissima-ny., sérült, 21x13 cm./ cca 1900-1910 Menu of Grand Caffé Faraglia Rome, with art nouveau illustration by Duilio Cambelotti (1876-1960), italian artist, litography, Rome, Novissima, damaged, 21x13 cm.
13538.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 11 db szentkép, csipkés széllel, közte több litho, sérülésekkel
13539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Vasúti kabinban, papír, offset, a sarknál kis sérüléssel, némileg foltos, 20x16 cm.
13540.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Az újlaki uradalom tervrajza, 2 db nyomtatott tervrajz
13541.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13542.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1900 Magyar Iparművészet. III. évfolyam. 1900. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs Györgyi Kálmán. Bp., 1900, Magyar Iparművészeti Társulat, 362+2+XXXI p.+6 melléklet+Krieger Béla: Luna, eozin szobor a Zsolnay gyárban, rézkarc. Számos egészoldas, és szövegközti illusztrációval, közte számos szecesszióssal.  Kiadói díszes, festett, illusztrált, zöld virágmintás egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kopottas, kissé sérült gerinccel, három az oldalakra ragasztott illusztrációt kiszedtek. (150., 187. oldalak, Walter Crane kiállítás plakátja (362+2. oldal.)) Benne számos érdekes írással, köztük az elhunyt Zsolnay Vilmosról (1828-1900), a párizsi világkiállításról, a budai palota Szent István-terméről.
13543.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
13544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13546.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
13547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft