Nyomtatványok

Tételek száma: 273

1865 Bolond Miska élclap 1865. június. 11. VI. évf. 24. száma. Szerk.: Szokoly Viktor. Bp., Emich Gusztáv, a címlap alsó sarkán bélyegzéssel,4 p.
13524.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1872-1883 Wochenschrift für Landwirtschaft, Industrie & Handel. VI., XII. évf.+Wochenschrift des landwirtschaft. Hereines für Niederbayern.XIV., XVI.,XVII. évf. Landschut, Jos. Thomannschen. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, német nyelven./ Contemporary Paperbinding, with spotty and worn covers, with damaged spine, in German language.
13525.

1872-1883 Wochenschrift für Landwirtschaft, Industrie & Handel. VI., XII. évf.+Wochenschrift des landwirtschaft. Hereines für Niederbayern.XIV., XVI.,XVII. évf. Landschut, Jos. Thomann'schen. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, német nyelven./ Contemporary Paperbinding, with spotty and worn covers, with damaged spine, in German language.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1878 Nagyküküllő vármegye közigazgatási tisztviselőinek, segéd és kezelő személyzetének névsora, Segesvár, Apáthy Péter-ny., 61x47 cm
13526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
13527.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
13528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13529.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13531.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1890 Vademecum von Tobelbad nächst Graz. Landschaftlicher Curort in Steiermark. 40p. Térképpel, képekkel. / Booklet with images and maps.
13532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13533.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1893-1903 Divat illusztrációk a Illustrierte Frauen-Zeitung-ból, 5 db, kettő kétoldalas, színezett fametszet, egy fametszet, az egyiken szakadásokkal, 40x29 cm.
13534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Albuma 1897, benne 7 nyomattal, megviselt állapotú, javított, illusztrált vászonmappában.
13535.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft