cca 1930-1948 Vegyes papírrégiség tétel (számlák, meghívók): szabadtéri előadás Budafokon, Budafoki Ifjak Mária Kongregációja, II. Katolikus Nap, stb., 8 db
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.
1930-1942 a Boldog Ifjúság, a Kis Színházi és a Kis Magazin, a Színházi Élet magazin gyermekeknek szóló mellékleteinek több lapszáma az 1930-1942 közötti évfolyamokból: 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19., 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.; 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz., összesen 29 db. Érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.