https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 273

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
13620.

1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású,képes írással, papírkötésben, jó állapotban.
13621.

1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású,képes írással, papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 Iklódy Szabó János: Hogyan látom a Balatont és környékét a Horthy Miklós kilátótoronyból. 16p
13622.

1935 Iklódy Szabó János: Hogyan látom a Balatont és környékét a Horthy Miklós kilátótoronyból. 16p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
1935 Búvár folyóirat. I. fél évfolyam 1-6. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a 30-31. oldalaknál a kötés sérült,
13623.

1935 Búvár folyóirat. I. fél évfolyam 1-6. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a 30-31. oldalaknál a kötés sérült,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 Automobiltechnische Zeitschrift 28. évf. Stuttgart, Franckhsche Verlag, 602 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, német nyelven.
13624.

1935 Automobiltechnische Zeitschrift 28. évf. Stuttgart, Franckh'sche Verlag, 602 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, német nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
1936-1937 Bp., Ibusz útitervek, képekkel illusztrált kiadvány, 120p
13625.

1936-1937 Bp., Ibusz útitervek, képekkel illusztrált kiadvány, 120p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
13626.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.
13627.

1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyóirata volt (1932-1937) között. 1937 után a lap megszünt. Utolsó évfolyam, majd nem teljes évfolyam, az 4. (áprilisi) szám hiányzik.
13628.

1937 Magyar Írás. Irodalomi, művészeti, kritikai társadalmi folyóirat és figyelő. VI. évfolyam 1-10. számok. (A 4. szám hiányzik.) Tornalja, Kazinczy Könyv-, és Lapkiadó Szövetkezet. Papírkötés, változó állapotban, némelyik szám borítója, gerince szakadozott, de belül alapvetően jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. A csehszlovákiai magyar irodalmi élet egyik jelentős folyóirata volt (1932-1937) között. 1937 után a lap megszünt. Utolsó évfolyam, majd nem teljes évfolyam, az 4. (áprilisi) szám hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1938-1970 Szegedi vonatkozású papírrégiségek, modern képeslapok, számlák, Szegedi Néplap, stb.
13629.

cca 1938-1970 Szegedi vonatkozású papírrégiségek, modern képeslapok, számlák, Szegedi Néplap, stb.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm
13630.

cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1938 a Búvár c. újság teljes évfolyama bekötve.
13631.

1938 a Búvár c. újság teljes évfolyama bekötve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz