Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15951.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15952.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15953.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Illyés Gyula: Franciaországi változatok. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói papírkötés, viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15954.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

15955.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

15956.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15957.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15958.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15959.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15960.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15961.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jósika Miklós: Zrínyi a költő. Regényes krónika a tizenhetedik századból. Bp., 1887, Franklin. Negyedik kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, szakadt elülső előzéklappal, intézményi bélyegzővel.
15962.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft