Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Szabó Dezső: Napló és elbeszélések. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban.
15867.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15868.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15869.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15870.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15871.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15872.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Parlament. Makettkivágó. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas borítóval.
15873.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
15874.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
15875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fémes F. László: Ilja és egyéb írások. Nagyvárad, 1914, Nagyvárad Nyomda- és Újságvállalata. A szerző dedikációjával. Elváló, kissé kopott papírkötésben.
15876.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Benes Klára: Picu a vurstliban. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15877.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15878.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft