Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 24

Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.
15357.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
15358.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15359.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum. Elváló, sérült papírkötésben.
15360.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60
15361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
15362.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.