Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 24

B.-Sántha Balázs: Háború. h.n., 2017, MPB Hungary. Kiadói papírkötés.
15369.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hedin, Sven: Egy harcban álló nemzet. Bp., 1915, Athenaeum. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass Pál: Fegyver alatt. 1848-as honvédszázados naplója Bem erdélyi hadjáratáról. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Csetri Elek. Bp., 1998, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15372.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15373.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15374.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Földi Pál: A magyarok nyilai. Hadtörténet és honfoglalás az Árpád-házi királyok korából. Bp., é..n, Anno. Kiadói papírkötés.
15375.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Földi Pál: A magyar királyi honvédség a második világháborúban. I. kötet. Bp., é.n, Anno. Kiadói papírkötés.
15376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Brehm, Bruno: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15378.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Charles Messenger: A háború évszázada. Fordította Cserna György. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kralik, Richard: Die Befreiungskriege 1813. Bécs, é. n., Gerlach & Wiedling. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15380.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft