https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 24

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.
15357.
 

Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,64
EUR
,
29,63
USD
Ajánlatok száma:
7
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
15358.
 

Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,82
EUR
,
14,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15359.
 

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
11,54
EUR
,
13,33
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum. Elváló, sérült papírkötésben.
15360.
 

Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum. Elváló, sérült papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,49
EUR
,
5,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.
15361.
 

Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,82
EUR
,
14,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
15362.
 

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,03
EUR
,
18,52
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

331. aukció:
Fizetési határidő: október 19;
Elszámolás: október 24-től;

332. aukció:
Megtekintés: október 15 és 18 között;
Irodánk október 22-23-án zárva tart!
Tételek átvétele: október 24-én 10 órától;
Fizetési határidő: november 2.;
Elszámolás: november 13-tól





 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz