Vegyes könyvtétel, 2 db:
Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés.
Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, J'ai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Márai Sándor: A világ nagy ajándék. Gondolatok a szeretetről és a szerelemről. Válogatta és ajtó alá rendezte: Szepesy Kata & Kovács Attila Zoltán. Bp., 2013, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
Tamás Ferenc: Magyar irodalmi kalauz. Szent István intelmeitől Petőfiig. Bp., 1996, Nemzeti Tankönyvkiadó.
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.