Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

Réz András két könyve:  Orr. Wahorn András illusztrációival.  Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.
16126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hárs László: Fordított esztendő. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16128.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16129.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16130.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába.  Somos Róbert: Pauler Ákos élet és filozófiája.  Bp., é.n., Paulus Hungarus-Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
16131.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 10 db: különféle témákban, közte a szemtől szemben sorozat 3 kötetével (Max Ernst, Medgyessy Ferenc, Kandinszkij). Különféle kiadásokban. Változó állapotban.
16132.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A fedőlap és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Könyv tétel: 	 Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. , + Franz E Andreers: A zöld pokolban. + Octave Aubry: Bimarck Napoleon ellen. Bp., Cserépfalvi. + RIdeg Sándor: Tűzpróba. Athenaeum. + 1970 Tátra képeskönyv. Vegyes, de általában jó állapotban
16134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Irodalom Jelesei sorozat 15 kötete. Bp.,1931-1939,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, az első lapokon kis hiányokkal.
16135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kelemen Béla (szerk.): Magyar és német nagy kézi szótár tekintettel a két nyelv szólásaira. I. kötet: Magyar-német rész. II. Német-magyar rész.  Bp.,1912-1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, és kiadói félbőr-kötés. Jó állapotban.
16136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16137.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft