Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 467

16150.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16151.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-díjas író előszavával. A címlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készítették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas színes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
16152.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Szántó György: Hajdutánc I-II. kötet. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés. III. kötet hiányzik.
16153.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A mai világ képe I-IV. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil.  I. kötet: Szellemi élet, II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, IV. kötet: Természettudomány és technika. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a I-III. kötetek gerincei a felső részeken kissé sérültek, a gerincek és a könyv sarkai kissé kopottak.
16154.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé gyűrött szélű borítóval.
16156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16157.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16158.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott facsimile kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal.
16159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szilassy Nadine: Versek. Császár Elemér előszavával. Bp.,(1938),(Révai-nyomda.), Szerzői kiadás. Papírkötésben.
16160.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kolligátum, két munka egybekötve: Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Békéscsaba, 1916, Tevan. Vígjáték. (Bp., é.n., Vidám Könyvtár.) A címlapja hiányzik. Benne két Karinthy Frigyes írással.( A bűvös szék, A nagybácsi. Átkötött félvászon-kötés, néhol kissé foltos lapszélekkel,  62+80 p.
16161.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft